"У пошуках красуні Осені"

Жовтень ― це пора, коли природа влаштовує різнокольоровий вернісаж осінніх картин на тлі яскраво-синього неба і прощальний бал останнього відносно теплого місяця року. Кружляє у танці жовте, коричнево-зелене і червонясте листя, у повітрі погойдуються срібні нитки бабиного літа, а дні, й особливо ночі, стають усе прохолоднішими, нагадуючи про неминучий прихід зими. 26 жовтня 2021 року в Свалявському ЗДО № 1 відбулося свято «У пошуках красуні Осені», в якому взяли участь діти середньої групи. Дітки порадували присутніх піснями та хороводами про осінь, розповідали вірші. Свою танцювальну майстерність вони показали в танцях. Підготували та провели свято керівник музичний Головнич Наталія Вікторівна та вихователь середньої групи Шубец Людмила Михайлівна. Чарівна атмосфера свята не залишила байдужим а ні жодного гостя, а ні жодного винуватця дійства. Завітала до вихованців і сама винуватиця свята - щедра Осінь, яка розважала малят піснями та віршиками, а на завершення усіх почастувала своїми дарами – смачними подарунками. Також під час проведення Свята Осені було організовано виставку «Осінні фантазії». Діти із задоволенням розглядали композиції один одного, ділилися враженнями…Хочеться сказати велике спасибі всім батькам, які проявили творчість та прийняли участь в цьому яскравому заході.
Створено 27.10.21
Альбом ДНЗ